• Facebook - Black Circle

Vyšehradská 31

Bratislava - Petržalka

​​

Tel: +421 905 268 360

varmarsro@gmail.com

VarMar s.r.o.

Prevádzkový čas: 


Pondelok - Piatok  9:00 - 18:00*
Sobota - Nedeľa  ZATVORENÉ


*podľa objednávok

© WWW.CENTRUMCHUDNUTIA.SK  Všetky práva vyhradené, je zakázané šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu.

CHUDNUTIE

Máte pocit, že všetko robíte správne a predsa nechudnete ?

Dobrou správou je, že máme pre Vás komplexné riešenie ako sa zbaviť nadbytočných kilogramov.

Chceli by ste normálne jesť a zaroveň chudnúť ?

Potom je proteínová diéta to čo hľadáte.

Ukážeme Vám ako môžete byť rýchlo chudí a zdraví bez zbytočného hladovania a úmorného cvičenia.

Už po 3 až 4 týždňoch pocítite na sebe tieto zmeny:


-      prestanú Vás bolieť kĺby

-      upraví sa Vám krvný tlak

-      zníži sa Vám cholesterol 

-      klesne Vám hladina cukru v krvi

-      zvýši sa Vám sebavedomie

 

Tieto zmeny si všimne aj vaše okolie a známi.

Garantujeme Vám, že od nás odídete každý mesiac chudší o 6 – 9 kg čistého tuku.

inbody

Analýza ľudského tela prístrojom InBody 230.

InBody 230 je špeciálny prístroj, na diagnostiku a analýzu ľudského tela, ktorý používajú dietológovia po celom svete. Vyšetrenie na našom prístroji je bezpečné, rýchle a bezbolestné. Trvá asi jednu minútu.    


Po skončení merania sa dozviete množstvo tuku v tele, svalovej hmoty, vody, minerálov, proteínov a kostného tkaniva. Ďalej sa dozviete či je tuk uložený v podkoží, alebo vo vnútri brucha okolo vnútorných orgánov (pečeň, obličky, črevá). Ukážeme Vám aký máte metabolizmus, či je vaše telo nastavené na priberanie alebo chudnutie.  


InBody 230  vyhodnotí koľko kilogramov tuku je potrebné zredukovať a objektívne zhodnotí časť tela, ktorej sa to týka. Sumarizáciou týchto nameraných údajov Vám navrhneme individuálny diétny program pod odborným dohľadom.


Počas obdobia chudnutia budete pravidelne meraný prístrojom tak, aby chudnutie prebiehalo želaným smerom a strácali ste len tuk a nie svalovú hmotu, čím zabránime jo-jo efektu.

Čo je to proteínová diéta
 

Proteínová diéta alebo bielkovinová diéta je metóda chudnutia pomocou ktorej schudnete rýchlo, zdravo a bez obáv, že by sa vám schudnuté kilá vrátili rýchlo späť.


Proteínová diéta funguje veľmi jednoducho. Princíp spočíva v tom, že nahradíte pravé jedlá špeciálnymi proteínovými jedlami s nízkym obsahom cukrov a tukov. Konzumujete však aj skoro všetky druhy zeleniny, šunku, niektoré mliečne výrobky a ryby. Vďaka tomu v tele navodíme ketózu. Čo znamená, že vaše telo začne rýchlo spaľovať iba čistý tuk. 


Výhoda proteínovej diéty je, že chudnete primerane rýchlo len tuk, vďaka čomu sa zlepší váš zdravotný stav, budete mať lepšiu duševnú aj telesnú kondíciu. Svaly budú ochránené pred úbytkom. Ketóza navodzuje pocit sýtosti a preto nehladujete počas diéty, vďaka čomu je chudnutie príjemnejšie a ľahšie zvládateľné.


Proteínová diéta má 3 – 4 fázy, počas ktorých Vám pomôžeme osvojiť si správne stravovacie návyky, dodržiavať pitný režim a hýbať sa. Ukážeme Vám ako môžete zmeníť svoj životný štýl natrvalo.

Nebezpečný tuk.

Najepším ukazovateľom množstva nebezpečného tuku vo vašom tele je obvod pása. Muž by nemal merať v páse viac ako 102 cm a žena by nemala merať v páse viac ako 88 cm. Preto nie je tuk ako tuk. Tuk sa nachádza na rôznych miestach v tele. Rozoznávame tieto lokality tuku v organizme:

viscerálny tuk - to je tuk, ktorého sa nebojíte, pretože ho nevidíte, ale v skutočnosti je to náš najväčší nepriateľ

podkožný tuk - to sú tie neobľúbené faldy na bruchu či trasľavá koža na zadku

Tuk v krvi - triacylglyceroly slúžia telu ako zásobník energie. Pri nevhodnom stravovaní stúpa koncentrácia triglyceridov v krvi. Tým sa zhorší cirkulácia krvi, čo môže byť príčinou vzniku kardiovaskulárnych chorôb. Tento tuk je nebezpečný pre naše zdravie.

Podkožný tuk - máme uložený niekde viac a niekde menej. Nachádza sa kúsok pod kožou. Je to bezpečná zásoba energie. Veľa podkožného tuku je skôr estetický a kozmetický problém, ktorým sa trápia najmä ženy aj keď niektorí muži im závidia, že sa im trochu mäkšie sedí. Tento tuk nie je nebezpečný pre naše zdravie. 

Viscerálny tuk - sa hromadí v útrobách brušnej dutiny, prerastá do iných orgánov a  môže sa vyskytovať dokonca aj vo svaloch. Vnútrobrušný tuk spomaľuje metabolizmus, spôsobuje stukovatenie pečene, pankreasu, obličiek, obalenie celého srdca hrubou vrstvou tuku, vyvolá inzulínová rezistenciu, môže byť príčinou chrápania, porúch nočného dýchania a spôsobovať iné nebezpečné choroby tejto uponáhlanej doby. Tento tuk je veľmi nebezpečný pre naše zdravie.

Čo hovorí váš obvod pása ?

                                                              Žena          Muž

zvýšené zdravotné riziko              80 cm        94 cm


vysoké zdravotné riziko                88 cm       102 cm